Vánoční výprodeje

Každý z nás hledá možná pořád dárek pro sebe nebo pro své blízké. Pokud nevíte co koupit a chcete aby to bylo něco užitečné, použitelné několik let, co tak pouvažovat nad novým smartphonem? Obchody a eshopy jsou již nyní plné edvánočních výprodejů. Výjimkou není ani čínský eshop TomTop, který nabízí smartphony Cubot za jednoznačně bezkonkurenční ceny. Představíme Vám pár zařízení značky Cubot, které si za skvělé ceny můžete zakoupit v tomto eshopu.

Prvním zařízením je Cubot Dinosaur, jehož cena po zaokrouhlení je 94 eur. Opravdu skvělá cena za smartphone, no ne? Displej zařízení má míry 5,5 palce a FullHD rozlišení. RAM + ROM je 3 GB a 16 GB. Fotoaparát má kvalitu 13 Mpx a ten přední 5Mpx. Součástí tohoto zařízení je Android 6,0 ​​Marshmallow.

Další zařízení je Cubot Max. za cenu přibližně 113 eur. Druhé jméno tohoto mobilu hovoří pravděpodobně o jeho 6 palcovém displeji s FullHD rozlišením, Interní paměť plus paměť RAM je 32 GB a 3GB. Interní paměť je rozšiřitelná do 128 GB. Fotoaparáty mají kvalitu 13 Mpx + 5Mpx. V tomto zařízení je zabudovaný Android 6,0 ​​Mashmallow.

Také je možné si v tomto eshopu zakoupit i model S550 Pro za cenu 99 eur. Velikost displeje je 5,5 palce. DisplejFULL HD rozlišení. Paměť RAM má velikost 3GB a interní paměť se může pyšnit kapacitou 16GB. Kvality předního a zadního fotoaparátu jsou 13 + 8 Mpx. Toto zařízení má zabudované i snímání otisků prstů. Verze Androidu tohoto zařízení je 5,1 Lollipop.

Všechna tato zařízení se mohou chlubit možností dvou sim karet. Všechny mají 3,5 mm jack. Pokud si tedy chcete zakoupit levné a kvalitní zařízení některý z modelů Cubot bude pro Vás určitě správnou volbou. Mají řadu výhod, které zpestří Váš svět technologií.