lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Lenovo

Lenovo lcd displej

Lenovo lcd displej

Značka Lenovo se během posledních pár let prosadila ve světě mobilních telefonů díky tomu, že své mobilní telefony vyrábí tak, aby splnily všechna očekávání které jsou na ně každodenně kladeny od množství věrných uživatelů. Jsou to kvalitně zpracované výkonné a dobře vypadající zařízení, které Vám nabízejí dostatek výkonu na práci i zábavu. Pevně věříme, že pokud vlastníte mobilní telefon značky Lenovo jste s ním nadmíru spokojen a chráníte si svůj telefon tak, aby Vám v dobré kondici vydržel co nejdéle.

Jako u jiných moderních telefonech i při mobilních telefonech značky Lenovo je nejcitlivější částí právě LCD displej a dotykové sklo, u kterých stačí i menší nepozornost k tomu, aby se Váš telefon stal doslova nepoužitelným.

Pokud se i Vám stala nehoda a váš Lenovo lcd displej Vám praskl určitě vás zaskočila pěkně mastná částka za opravu, kterou Vám oznámili, pokud jste navštívili místo kde jste si svůj telefon koupili. Máme pro Vás jedno jednoduché a nesrovnatelně výhodnější řešení, které Váš rozpočet ani zdaleka nezatíží až do takové míry jako je to v originálním servisu značky.

V případě že se se svým oblíbeným mobilním telefonem Lenovo, který jste každodenně používali na práci i zábavu nechcete rozloučit, můžete se jednoduše spolehnout na náhradní díly z našeho eshopu.

V našem skladu se nachází dostatek LCD displejů, dotykových skel a rovněž dílů, kde jsou tyto dvě komponenty spojeny do jednoho praktického a funkčního celku pro ty nejběžnější modely mobilních telefonů Lenovo. Prostě si jen vyberete díl, který potřebujete a kliknete na objednávku.

Mobilní telefony Lenovo v sobě kombinují skvělý výkon, dobré uživatelské rozhraní a skvěle zkombinované funkce na pracovní a i osobní použití. Nelučte se s ním jen proto protože Vám praskl LCD displej. Spolehněte se na naše garance, rychlost dodání a kvalitu výroby náhradních dílů a Váš telefon se ocitne ve stejně dobré formě v jaké byl v době kdy jste ho jako nový rozbalili z krabice.