lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Huawei Honor 7

Úvodní stránka/Huawei/Huawei Honor 7

Huawei Honor 7Huawei Honor 7

Huawei Honor 7 znovu útočí na ty nejlepší smartphony ve hře pro které si přichystal zbraně těžkého kalibru. Ty tvoří až osmijádrový procesor Kirin 935, grafika Mali – T628 a až 3GB RAM. Oproti předchůdci kromě lepšího hardwaru Honor 7 přibývá celokovové tělo, snímač otisků prstů a silnější, až 3 100mAh baterie. Pořádného vylepšení se dočkaly i fotoaparáty, z nichž zadní nabízí 20Mpx rozlišení a pokročilé funkce, přičemž přední je 8Mpx s nahráváním Full HD videa. Pokud byste měli problém s jeho 5,2 “Full HD displejem, naše servisní díly jsou tu pro Vás.