lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Acer

Acer lcd displej

Acer lcd displej

Vlastníte mobilní telefon značky ACER? Pevně věříme, že si toto zařízení získalo Vaši přízeň. Mobilní telefony této značky se vyznačují dostatečným výkonem pro každodenní použití, ať už v práci ale i v osobním životě.

I u těchto telefonů je však tou nejcitlivější částí právě LCD displej, který mimořádně snadno praskne už při menším pádu na zem pokud spadne tím správným způsobem. Stalo se to i Vám? Váš LCD displej je poškozen nebo Vám přestalo reagovat dotykové sklo? V tomto případě je váš mobilní telefon bez značných nákladů v podstatě nepoužitelný a vhodný na odpis. Máme však pro vás jedno výhodné a nenákladné řešení.

Je jím Acer lcd displej s dotykovém sklem, kterých máme skladem dostatek pro každý z nejpoužívanějších mobilních telefonů Vaše oblíbené značky. Proč byste zbytečně přispívaly na prosperitu servisů mobilních telefonů, když je zde pravděpodobnost, že při opravě Vašeho mobilního telefonu použijí právě náhradní díl, který si máte možnost objednat u nás za nesrovnatelně výhodnější cenu?

Potřebujete rychle vyřešit Vaše potíže s mobilním telefonem, který jste každodenně používali na práci a také zábavu ale nehodláte investovat stovky korun? Spolehněte se jednoduše na náš obchod. Na skladě máme množství LCD displejů, dotykových skel a také náhradních dílů, kde je od výroby LCD displej s dotykovým sklem zkombinovaný do jednoho praktického a funkčního celku. 

Vyberte si z naší nabídky displejů odpovídající Vašemu modelu mobilního telefonu ACER a své rozhodnutí určitě nebudete litovat. Po výměně poškozeného dílu dostanete stejně ostrý obraz a jemné dotykové ovládání jak to bylo u Vašeho mobilního telefonu ACER v momentě, když jste ho poprvé rozbalili z originálního balení a zapnuli.

Garance, rychlost dodání a spolehlivost. To jsou tři priority, na kterých jsme založili a vybudovali svůj úspěch a právě tyto priority nabízíme i Vám v případě, že se rozhodnete pro objednání náhradního dílu pro Váš Acer z našeho eshopu.