Zobrazuji všech 9 výsledků

Acer lcd displej

Acer lcd displej

Vlastníte mobilní telefon značky ACER? Pevně věříme, že si toto zařízení získalo Vaši přízeň. Mobilní telefony této značky se vyznačují dostatečným výkonem pro každodenní použití, ať už v práci ale i v osobním životě.

I u těchto telefonů je však tou nejcitlivější částí právě LCD displej, který mimořádně snadno praskne už při menším pádu na zem pokud spadne tím správným způsobem. Stalo se to i Vám? Váš LCD displej je poškozen nebo Vám přestalo reagovat dotykové sklo? V tomto případě je váš mobilní telefon bez značných nákladů v podstatě nepoužitelný a vhodný na odpis. Máme však pro vás jedno výhodné a nenákladné řešení.

Je jím Acer lcd displej s dotykovém sklem, kterých máme skladem dostatek pro každý z nejpoužívanějších mobilních telefonů Vaše oblíbené značky. Proč byste zbytečně přispívaly na prosperitu servisů mobilních telefonů, když je zde pravděpodobnost, že při opravě Vašeho mobilního telefonu použijí právě náhradní díl, který si máte možnost objednat u nás za nesrovnatelně výhodnější cenu?

Potřebujete rychle vyřešit Vaše potíže s mobilním telefonem, který jste každodenně používali na práci a také zábavu ale nehodláte investovat stovky korun? Spolehněte se jednoduše na náš obchod. Na skladě máme množství LCD displejů, dotykových skel a také náhradních dílů, kde je od výroby LCD displej s dotykovým sklem zkombinovaný do jednoho praktického a funkčního celku. 

Vyberte si z naší nabídky displejů odpovídající Vašemu modelu mobilního telefonu ACER a své rozhodnutí určitě nebudete litovat. Po výměně poškozeného dílu dostanete stejně ostrý obraz a jemné dotykové ovládání jak to bylo u Vašeho mobilního telefonu ACER v momentě, když jste ho poprvé rozbalili z originálního balení a zapnuli.

Garance, rychlost dodání a spolehlivost. To jsou tři priority, na kterých jsme založili a vybudovali svůj úspěch a právě tyto priority nabízíme i Vám v případě, že se rozhodnete pro objednání náhradního dílu pro Váš Acer z našeho eshopu.