lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Sony Xperia

Úvodní stránka/Sony Xperia

Sony Xperia lcd displej

Sony Xperia lcd displej

I Vás okouzlily mobilní telefony Sony Xperia svou precizností výroby, velkým výkonem, skvělým fotoaparátem a displejem, který má mimořádně živé barvy? Pokud jste i Vy vlastníkem mobilního telefonu s logem Sony Xperia pevně věříme, že jste s ním nadmíru spokojen a nechcete se s ním rozloučit. Stejnou Achillovou patou, jako všechny moderní mobilní telefony trpí i mobilní telefony Sony Xperia. Je to jejich displej, který je nejcitlivější součástkou na telefonu. Častokrát stačí i malý pád a Váš telefon se s prasklým displejem stane doslova nepoužitelným.

Pokud jste navštívili servis mobilních telefonů nebo prodejce, u kterého jste telefon kupovali, určitě Vás zaskočila částka, kterou Vám za opravu vašeho oblíbeného telefonu Sony Xperia chtěli naúčtovat. Existuje však i jedno lépe a a méně nákladné řešení.

Jsou nim naše Sony Xperia LCD displeje, dotykové skla a náhradní díly u nichž jsou tyto dvě součásti již od samotné výroby spojené do jednoho praktického a funkčního celku. V našem skladu jsou bohatě zastoupeny náhradní díly pro všechny nejpoužívanější modelu mobilních telefonů Sony Xperia takže si stačí jen vybrat v katalogu právě ten, který potřebujete a zařadit se mezi tisíce spokojených zákazníků který dlouhodobě používají právě naše náhradní díly.

Mobilní telefony Sony Xperia jsou z více úhlů pohledu doslova jedinečné. Kombinují v sobě výkon a praktičnost, díky čemuž se na ně můžete bez problémů spolehnout v osobním a i pracovním životě.

Nyní se již nemusíte zamýšlet nad výměnou mobilního telefonu jen pro to, že Vám praskl Sony Xperia lcd displej. S našimi náhradními díly se Váš oblíbený mobilní telefon Sony Xperia dostane do stejně skvělé kondice v jaké byl když jste ho poprvé jako nový zapnuli. Kvalita výroby našich náhradních dílů Vám dokáže garantovat, že úžasný jemný obraz a citlivé dotykové ovládání Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia s naším náhradním dílů vydrží ještě velice dlouho.