lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Apple

Apple lcd displej

Apple lcd displej

Jste vlastníkem mobilního telefonu s logem nakousnutého jablíčka? Špičkové mobilní telefony Apple iPhone ovládly svět a díky své kvalitě, úžasnému výkonu a parametrům, které nenajdete nikde jinde patří mezi světově nejoblíbenější mobilní telefony. I u tak skvěle zpracovaného telefonu jakým je Apple iPhone je nejcitlivějším dílem právě jeho LCD displej. Častokrát stačí malá nepozornost a neopatrnost, telefon Vám vypadne z kapsy dost nešťastným způsobem a Váš display je nenávratně pryč.

Pokud se zastavíte v autorizovaném servisu mobilních telefonů Apple určitě Vás zaskočí trojmístnou částka, kterou Vám sdělí, pokud se nechcete s Vaším miláčkem rozloučit. Máte však dvě možnosti. Spolehnete se na autorizovaný servis, který se jistě potěší, že na náhradním díly docela slušně vydělá. Druhou alternativou je obrátit se na náš eshop, kde najdete bohatě zásobený sklad s displeji právě pro mobilní telefony Apple iPhone.

LCD displeje nabízené u nás jsou na míru vyráběny právě pro váš Apple iPhone, což vám zaručuje stoprocentní kompatibilitu náhradního dílu s vaším telefonem. Po opravě dostanete do ruky telefon s stejně oslňujícím obrazem a jemným dotykovým ovládáním jak to bylo u vašeho Apple iPhone v momentě, kdy jste ho rozbalili a poprvé zapnuli.

V našem skladu se nachází mnoho Apple LCD displejů, dotykových skel a a náhradních dílů, kde jsou LCD displej a dotykové sklo od výroby spojené do jednoho praktického a funkčního celku. Stačí si jen vybrat ten správný díl mají odpovídat právě vašemu modelu Apple iPhone a kliknout na závaznou objednávku.

Objednáním náhradního dílu pro Váš mobilní telefon Apple iPhone a navíc od nás dostáváte bonus ve formě rychlosti dodání, garancí a spolehlivosti, která vám zaručí řešení každého Vašeho problému.Oživte svůj Apple iPhone do podoby v jaké byl v době své nejlepší kondice a on se Vám odvděčí dalším dlouholetým používáním.

Apple iPhone jsou jedinečné telefony, které splňují všechny požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Pokud se Vám poškodil displej nevěšte hlavu a nevzdávejte se ho objednejte si u nás náhradní díl právě pro Váš iPhone a je po problému.

Podporované řadové označení pro displeje: iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6S