Zobrazen 1. – 12. z 117 výsledků

Apple lcd displej

Apple lcd displej

Jste vlastníkem mobilního telefonu s logem nakousnutého jablíčka? Špičkové mobilní telefony Apple iPhone ovládly svět a díky své kvalitě, úžasnému výkonu a parametrům, které nenajdete nikde jinde patří mezi světově nejoblíbenější mobilní telefony. I u tak skvěle zpracovaného telefonu jakým je Apple iPhone je nejcitlivějším dílem právě jeho LCD displej. Častokrát stačí malá nepozornost a neopatrnost, telefon Vám vypadne z kapsy dost nešťastným způsobem a Váš display je nenávratně pryč.

Pokud se zastavíte v autorizovaném servisu mobilních telefonů Apple určitě Vás zaskočí trojmístnou částka, kterou Vám sdělí, pokud se nechcete s Vaším miláčkem rozloučit. Máte však dvě možnosti. Spolehnete se na autorizovaný servis, který se jistě potěší, že na náhradním díly docela slušně vydělá. Druhou alternativou je obrátit se na náš eshop, kde najdete bohatě zásobený sklad s displeji právě pro mobilní telefony Apple iPhone.

LCD displeje nabízené u nás jsou na míru vyráběny právě pro váš Apple iPhone, což vám zaručuje stoprocentní kompatibilitu náhradního dílu s vaším telefonem. Po opravě dostanete do ruky telefon s stejně oslňujícím obrazem a jemným dotykovým ovládáním jak to bylo u vašeho Apple iPhone v momentě, kdy jste ho rozbalili a poprvé zapnuli.

V našem skladu se nachází mnoho Apple LCD displejů, dotykových skel a a náhradních dílů, kde jsou LCD displej a dotykové sklo od výroby spojené do jednoho praktického a funkčního celku. Stačí si jen vybrat ten správný díl mají odpovídat právě vašemu modelu Apple iPhone a kliknout na závaznou objednávku.

Objednáním náhradního dílu pro Váš mobilní telefon Apple iPhone a navíc od nás dostáváte bonus ve formě rychlosti dodání, garancí a spolehlivosti, která vám zaručí řešení každého Vašeho problému.Oživte svůj Apple iPhone do podoby v jaké byl v době své nejlepší kondice a on se Vám odvděčí dalším dlouholetým používáním.

Apple iPhone jsou jedinečné telefony, které splňují všechny požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Pokud se Vám poškodil displej nevěšte hlavu a nevzdávejte se ho objednejte si u nás náhradní díl právě pro Váš iPhone a je po problému.

Podporované řadové označení pro displeje: iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6S