lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Samsung

Samsung lcd displej

Samsung lcd displej

Nejširší portfolio mobilních telefonů. Jeden z největších výrobců. Jeden z neoceňovanejších výrobců. Každý rok uvede jeden z nejvýkonnějších telefonů na světě. Takto bychom o značce mobilních telefonů Samsung mohli mluvit ještě dlouho. Pokud jste i Vy vlastníkem mobilního telefonu značky Samsung pevně věříme, že jste nikdy nelitovali, že jste se pro tuto značku rozhodli.

Není se čemu divit když se řekne, že Samsung je největším výrobcem mobilních telefonů a telefony této značky se používají na celém světě a těší se mimořádné oblibě. Při této značně nemusíte dělat kompromisy. Díky široké škále různých modelů si každý jeden člověk ví vybrat přesně to co chce a potřebuje a nemusí dělat žádné kompromisy.

Jenže i u tak kvalitních mobilních telefonů, jaké jsou právě ty od Samsungu je nejcitlivější částí právě LCD displej a dotykové sklo. Častokrát netřeba mnoho, stačí jen jeden pád nešťastným způsobem a Váš Samsung LCD displej je nenávratně pryč a mobilní telefon se tím pádem zákonitě stává nepoužitelným.

Pokud jste s tímto problémem navštívili servis mobilních telefonů určitě Vás zaskočila nemalá částka, kterou si za tuto opravu chtěli zaúčtovat. Existují i lepší a hlavně výhodnější řešení, které ani zdaleka tak nezatíží Váš rozpočet. Je zde určitě i lepší řešení.

Spolehněte se i Vy stejně jako mnoho jiných spokojených zákazníků na naše náhradní díly, ke kterým vždy dostáváte garanci rychlosti dodání a nadstandardní kvality výroby. Na našem skladu jsou široce zastoupeny Samsung LCD displeje, dotykové skla a komponenty u nichž jsou tyto dvě součástky spojeny do jednoho funkčního a praktického celku pro ty nejběžnější modely mobilních telefonů Samsung.

Stačí si jen vybrat náhradní díl, který potřebujete z našeho přehledného katalogu a o vše ostatní se už postaráme mi. Vy si už budete jen užívat svůj mobilní telefon Samsung, který se díky našemu náhradnímu dílo dostane do stejně dobré kondice v jaké byl v době, kdy jste ho poprvé rozbalili z krabice a zapnuli.