lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Asus ZenFone 3 Max

Úvodní stránka/Zenfone/Asus ZenFone 3 Max

Asus ZenFone 3 MaxAsus ZenFone 3 Max

Asus Zenfone 3 Max rozvířil vítr ve střední třídě smartphonů, přičemž svou výbavou a cenou zavařil nejedné konkurenci. Stylový dual SIM už na první pohled zaujme svým designem, kterým obaluje skvělou výbavu v podobě čtyřjádrového mediatéka s taktem 1,5GHz, 3GB operační paměti, nového Androidu, grafikou Mali, 13Mpx fotoaparátu, který umožňuje nahrávat Full HD video, 5Mpx přední kamery a 5 , 2 “LCD displeje s Full HD rozlišením. Pokud by Vás jednoho dne tento displej nebo dotykové sklo přestalo poslouchat, využijte naši širokou nabídku náhradních gsm dílů.