lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Nokia

Nokia lcd displej

Nokia lcd displej

Telefony značky Nokia se již desetiletí drží mezi těmi nejoblíbenějšími mobilními telefony na světě. Byly časy, kdy značka Nokia v podstatě neměla konkurenci. To vše si společnost vybudovala na základě kvalitní výroby a bonusem ve formě jména, za které se nikde na světě nemusíte stydět. Telefony této značky jsou vyráběny s maximálním ohledem na kvalitu zpracování ale i přesto zůstává jejich nejcitlivější součástkou právě LCD displej, který může prasknout mimořádně snadno už i při menším pádu pokud spadne tím správným způsobem. Stala se taková nehoda i Vám? Jsme si jistý, že prvním, co jste udělali byla návštěva servisu mobilních telefonů nebo prodejce, kde jste si svůj telefon koupili. Jsme si rovněž jistý i tím, že Vás částka, kterou vám za opravu Vašeho mobilního telefonu chtěli naúčtovat nemile překvapila.

Existují i lepší a nesrovnatelně výhodnější řešení, které Váš rozpočet ani zdaleka nezatíží, až do takové míry. Jsou jimi Nokia LCD displeje s dotykovým sklem z našeho e-shopu. V našem skladu se nachází dostatek Nokia lcd displejů, dotykových skel a náhradních dílů kde jsou tyto dva komponenty již od samotné výroby zkombinovány do jednoho praktického a funkčního celku pro ty nejpoužívanější modelu mobilních telefonů značky Nokia.

Pokud i Vy patříte mezi uživatele který jako svůj první mobilní telefon vlastnili právě Nokii a díky kvalitě zpracování a optimálnímu výkonu jste této značce zůstali věrný až dodnes určitě nechcete přijít o Váš oblíbený mobilní telefon. Spolehněte se i Vy na naše garance rychlosti dodání a kvality výroby náhradních dílů a zařaďte se mezi tisíce spokojených zákazníků, který používají Nokia mobilní telefony právě s našimi náhradními díly.

Dostaňte svůj mobilní telefon do stejně dobré kondice v jaké byl v době, kdy jste ho poprvé rozbalili z krabice a zapnuli a on se Vám odvděčí tím že Vám bude dobře sloužit ještě dlouhá léta bez jakýchkoli potíží.