Zobrazen 1. – 12. z 83 výsledků

htc lcd displej

HTC lcd displej

Mobilní telefony HTC jsou a vždy kvalitně zpracované, nabité funkcemi a výkonem tak, aby svým uživatelům dali vše, co od svého mobilního telefonu očekávají. Pevně věříme, že pokud jste si jednou koupili mobilní telefon s logem HTC už jste mu zůstali věrný a jste s ním mimořádně spokojen. Co ale v případě, že se vám stala nehoda a opřeli jste se s mobilním telefonem v kapse o něco tvrdé a Váš displej praskl a je nenávratně pryč ?

Obvykle máte v tomto případě dvě možnosti. Při první se spolehnete na značkový servis mobilních telefonů HTC a akceptujete to, že Vás oprava Vašeho oblíbeného telefonu bude stát v některých případech i stovky eur nebo se na druhé straně spolehnete na výhodnější řešení z našeho eshopu.

V našem skladě máme bohatě zastoupeny HTC LCD displeje, dotyková skla, a stejně i náhradní díly kde jsou tyto dva komponenty zkombinované již od výroby do jednoho praktického s funkčního celku, máte na výběr z pomezi náhradních dílů pro ty nejpoužívanější modelu mobilních telefonů HTC. Tyto náhradní díly jsou vyráběny na míru jednotlivým modelům, díky čemuž zaručeně najdete stoprocentní kompatibilitu, ať už máte kterýkoliv z nabízených modelů značky HTC. Bonus ve formě spojení LCD displeje s dotykovým sklem od výroby vám navíc zjednodušuje a urychluje celý servisní zákrok, takže oprava vašeho mobilního telefonu Vás vyjde ještě levněji.

Nenechte se obrat o zážitek z používání špičkových mobilních telefonů HTC jen proto, že si servis za opravu Vašeho telefonu naúčtoval nepřiměřeně vysokou částku. Objednejte si u nás náhradní díl pro Váš mobilní telefon a je po problému. Spolehlivost a kvalita výroby jsou u našich náhradních dílů vždy na prvním místě, takže po opravě do rukou dostanete telefon v stejně dobré kondici v jaké byl když jste ho poprvé jako nový zapnuli a bude Vám dobře sloužit ještě mnoho let.