lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

htc lcd displej

HTC lcd displej

Mobilní telefony HTC jsou a vždy kvalitně zpracované, nabité funkcemi a výkonem tak, aby svým uživatelům dali vše, co od svého mobilního telefonu očekávají. Pevně věříme, že pokud jste si jednou koupili mobilní telefon s logem HTC už jste mu zůstali věrný a jste s ním mimořádně spokojen. Co ale v případě, že se vám stala nehoda a opřeli jste se s mobilním telefonem v kapse o něco tvrdé a Váš displej praskl a je nenávratně pryč ?

Obvykle máte v tomto případě dvě možnosti. Při první se spolehnete na značkový servis mobilních telefonů HTC a akceptujete to, že Vás oprava Vašeho oblíbeného telefonu bude stát v některých případech i stovky eur nebo se na druhé straně spolehnete na výhodnější řešení z našeho eshopu.

V našem skladě máme bohatě zastoupeny HTC LCD displeje, dotyková skla, a stejně i náhradní díly kde jsou tyto dva komponenty zkombinované již od výroby do jednoho praktického s funkčního celku, máte na výběr z pomezi náhradních dílů pro ty nejpoužívanější modelu mobilních telefonů HTC. Tyto náhradní díly jsou vyráběny na míru jednotlivým modelům, díky čemuž zaručeně najdete stoprocentní kompatibilitu, ať už máte kterýkoliv z nabízených modelů značky HTC. Bonus ve formě spojení LCD displeje s dotykovým sklem od výroby vám navíc zjednodušuje a urychluje celý servisní zákrok, takže oprava vašeho mobilního telefonu Vás vyjde ještě levněji.

Nenechte se obrat o zážitek z používání špičkových mobilních telefonů HTC jen proto, že si servis za opravu Vašeho telefonu naúčtoval nepřiměřeně vysokou částku. Objednejte si u nás náhradní díl pro Váš mobilní telefon a je po problému. Spolehlivost a kvalita výroby jsou u našich náhradních dílů vždy na prvním místě, takže po opravě do rukou dostanete telefon v stejně dobré kondici v jaké byl když jste ho poprvé jako nový zapnuli a bude Vám dobře sloužit ještě mnoho let.