lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Zenfone

zenfone lcd displej

Zenfone lcd displej

I vy jste spokojeným vlastníkem mobilního telefonu značky ASUS Zenfone? Tyto telefony se vyznačují skvělým designem lákavou cenou se zachovanou kvalitou zpracování a dostatkem výkonu pro bezproblémové každodenní používání na zábavu i práci.

Je však pravdou, že ani mobilní telefony ASUS Zenfone nejsou výnimkou z pravidla, že nejcitlivější částí mobilního telefonu je jeho velký dotykový lcd displej. Častokrát netřeba mnoho stačí jeden pád nebo přitlačení na tvrdý povrch a vašemu oblíbenému telefonu ASUS praskne lcd displej nebo mu přestane reagovat dotykové sklo. Pokud se to stalo i Vám a zašli jste s vaším problémem do servisu nebo prodejny, ve které jste si telefon kupovali, jistě vás zaskočila velice vysoká částka, kterou vám za opravu vašeho telefonu chtěli naúčtovat. Jsou zde ale i lepší a vhodnější řešení.

Na našem skladu se nachází množství LCD displejů, dotykových skel a náhradních dílů, kde jsou LCD displeje a dotykové skla spojeny do jednoho funkčního celku na všechny nejběžnější modely telefonů ASUS Zenfone. Tyto náhradní díly jsou vyráběny na míru jednotlivým modelům telefonů ASUS takže zaručeně najdete stoprocentní kompatibilitu a bezproblémové používání během dalších let. Váš telefon neztratí nic oproti telefonu, který jste si jako nový rozbalili z krabice.

Nechcete se vzdát všech dobrých vlastností svého mobilního telefonu ASUS, ale zároveň se vám zdá částka, kterou vám za opravu oznámili v servisu až příliš vysoká? Spolehněte se na nás eshop a kromě kvalitního a stoprocentně kompatibilního náhradního dílu získáváte i rychlost dodání, spolehlivost prodejce a garance, které vám zaručí bezproblémové používání vašeho mobilního telefonu ASUS ještě během několika příštích let.

Neměňte to s čím jste spokojen. Mobilní telefony ASUS Zenfone jsou kvalitní, výkonné s dobrým uživatelským prostředím, které má mimořádně široké uplatnění. Výhody mobilních telefonů ASUS si umíte bez problémech užívat i nadále. Prohlédněte si naši nabídku náhradních dílů a vyberte si ten správný právě pro váš mobilní telefon ASUS.