Zobrazen 1. – 12. z 40 výsledků

zenfone lcd displej

Zenfone lcd displej

I vy jste spokojeným vlastníkem mobilního telefonu značky ASUS Zenfone? Tyto telefony se vyznačují skvělým designem lákavou cenou se zachovanou kvalitou zpracování a dostatkem výkonu pro bezproblémové každodenní používání na zábavu i práci.

Je však pravdou, že ani mobilní telefony ASUS Zenfone nejsou výnimkou z pravidla, že nejcitlivější částí mobilního telefonu je jeho velký dotykový lcd displej. Častokrát netřeba mnoho stačí jeden pád nebo přitlačení na tvrdý povrch a vašemu oblíbenému telefonu ASUS praskne lcd displej nebo mu přestane reagovat dotykové sklo. Pokud se to stalo i Vám a zašli jste s vaším problémem do servisu nebo prodejny, ve které jste si telefon kupovali, jistě vás zaskočila velice vysoká částka, kterou vám za opravu vašeho telefonu chtěli naúčtovat. Jsou zde ale i lepší a vhodnější řešení.

Na našem skladu se nachází množství LCD displejů, dotykových skel a náhradních dílů, kde jsou LCD displeje a dotykové skla spojeny do jednoho funkčního celku na všechny nejběžnější modely telefonů ASUS Zenfone. Tyto náhradní díly jsou vyráběny na míru jednotlivým modelům telefonů ASUS takže zaručeně najdete stoprocentní kompatibilitu a bezproblémové používání během dalších let. Váš telefon neztratí nic oproti telefonu, který jste si jako nový rozbalili z krabice.

Nechcete se vzdát všech dobrých vlastností svého mobilního telefonu ASUS, ale zároveň se vám zdá částka, kterou vám za opravu oznámili v servisu až příliš vysoká? Spolehněte se na nás eshop a kromě kvalitního a stoprocentně kompatibilního náhradního dílu získáváte i rychlost dodání, spolehlivost prodejce a garance, které vám zaručí bezproblémové používání vašeho mobilního telefonu ASUS ještě během několika příštích let.

Neměňte to s čím jste spokojen. Mobilní telefony ASUS Zenfone jsou kvalitní, výkonné s dobrým uživatelským prostředím, které má mimořádně široké uplatnění. Výhody mobilních telefonů ASUS si umíte bez problémech užívat i nadále. Prohlédněte si naši nabídku náhradních dílů a vyberte si ten správný právě pro váš mobilní telefon ASUS.