lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Xiaomi

Xiaomi lcd displej

Xiaomi lcd displej

Fenomén mobilních telefonů Xiaomi postupně ovládá svět. Skvělý výkon a parametry těch nejlepších mobilních telefonů za bezkonkurenční cenu, to je právě to, co z těchto telefonů dělá dokonalé společníky na zábavu i práci.

I při tom nejlepším telefonu je však tou nejcitlivější součástkou právě velký LCD displej s dotykovou plochou. Porucha dotykového skla a prasklý display patří mezi ty nejčastější technické závady v každém servisu. Pokud jste se svým poškozeným Xiaomi byly v autorizovaném servisu určitě Vás ale zaskočila cifra, která byla na kalkulaci opravy Vašeho telefonu. LCD displej určitě není levná součástka a servisy si na tyto náhradní díly velmi rádi připočítávají i své vysoké marže nakolik je to jejich hlavní zisk. Vyhněte se tomuto kroku a objednejte si Xiaomi LCD displej i s dotykovým sklem z našeho eshopu a své rozhodnutí určitě nebudete litovat.

Pro mobilní telefony Xiaomi máme na našem skladě množství LCD displejů, dotykových skel a stejně i náhradních dílů kde jsou tyto dvě součásti již od samotné výroby zkombinovány do jednoho praktického a funkčního celku, které jsou vyráběny na míru pro jednotlivé mobilní telefony tak, abychom Vám zaručily stoprocentní kompatibilitu s vaším mobilním telefonem tak, aby Váš byl v stejně skvělé kondici jako tomu bylo v okamžiku kdy jste ho rozbalili a poprvé zapnuli.

Nenechte se obrat ani o jeden ze skvělých zážitků z používání mobilních telefonů Xiaomi, ať už v pracovním tak v osobním životě. Díky tomu jakým způsobem se k výrobě telefonům postavil právě Xiaomi se z vašeho telefonu může stát Váš nejlepší kolega a nejvěrnější přítel zároveň.

Nenechte se o tohle všechno obrat a zařaďte se mezi tisíce spokojených zákazníků, který se spolehli na kvalitu a dlouhou životnost právě našich náhradních dílů. Užívejte si svůj mobilní telefon Xiaomi i nadále v perfektní kondici.