lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Doogee s60 lite

Úvodní stránka/Doogee/Doogee s60 lite

Doogee s60 lite

Hledáte levný a přitom odolný smartphone, ale značka Caterpillar se Vám zdá příliš drahá? Odpovědí na Vaše požadavky je čínský kousek s názvem Doogee S60 Lite, který si s nepříznivými podmínkami umí poradit i za podstatně nižší peníze než konkurence. Vypadá dobře a svou konstrukci doplňuje odolností na stupnici IP68. To znamená, že se nebojí menších pádů, vody, prachu, vlhkosti či vysokých nebo nízkých teplot. Navzdory této vlastnosti se snaží zachovat i výkon, o který se stará osmijádrový procesor MediaTek s frekvencí 1,5 GHz, doplněný o 4 GB RAM či interní paměť s kapacitou 32 GB. Nechybí samozřejmě Wi-Fi, GPS, NFC či dobrý 16 Mpix fotoaprát, doplněný o 8 Mpix přední kameru.