lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Alcatel

Alcetel lcd displej

Alcatel lcd displej
Francouzská společnost Alcatel patří k legendám, které začínaly například po boku Nokie. Nabízí různou elektroniku, ovšem její největší devizí jsou mobilní telefony a smartphony. Díky nim se totiž proslavila po celém světě, kde si telefony Alcatel oblíbilo mnoho uživatelů. Cílem společnosti je pokročit vpřed a přinášet zajímavé technologie, kvůli čemuž zaměstnává celou řadu odborníků na různé oblasti mobilního průmyslu. V případě, že vlastníte telefon značky Alcatel a postihla Vás neočekávaná událost v podobě nehody, jste u nás na správném místě. Pouze u nás totiž najdete široké portfólium servisních dílů v podobě Alcatel LCD displejů a dotykových skel, které Váš problém zaručeně vyřeší jednou provždy. Stačí si prohlédnout naši nabídku a ručíme Vám za to, že v ní najdete přesně ten pravý Alcatel LCD displej , který potřebujete na Váš telefon. Garantujeme Vám stoprocentní spokojenost, protože právě ta je naší prioritou. Pokud byste ale  měli problém z výběrem vhodného Alcatel LCD displeje neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi a ochotně pomůžeme.
Kromě příznivé ceny Alcatel LCD displejů, které jsou dnes kvalitnější a levnější než kdykoli předtím Vás jistě potěší i fakt, že za výměnu nemusíte platit žádné další poplatky. Alcatel LCD displeje již totiž dodáváme plně připraveny na snadnou výměnu díky profesionálně nalepeným dotykovým sklům , takže tuto výměnu zvládne opravdu téměř každý. Stačí, že si u nás najdete konkrétní LCD displej  nebo dotykové sklo , o které máte zájem a podíváte se na přiložené video v jeho popisu. Toto video celkem přesně popisuje postup, který musíte napodobit aby Vaše výměna Alcatel LCD displeje byla úspěšná. Už pár minut po rozbalení naší objednávky se tak můžete těšit z toho, že Váš Alcatel smartphone znovu funguje tak, jako když jste si ho přinesli první den z obchodu. Pamatujte, že čím dříve se pro výměnu Alcatel LCD displeje rozhodnete, tím rychleji budou problémy s jeho nefunkčností vyřešeny a vše bude přesně tak, jak má být.