lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

lcd displej

Úvodní stránka/lcd displej

LCD DISPLEJ

Ráno jako každé jiné, začíná Váš běžný den. Dáváte si rychlou snídani, kávu nebo zažíváte jakoukoliv jinou ranní rutinu, berete telefon a utíkáte do práce. Ve spěchu, který zažíváte každé ráno je ale tentokrát něco jiného. Ve chvíli nepozornosti Váš telefon padá a tvrdě naráží na zem. V té chvíli se zastavíte, zanadávate si a když ho zvednete zjistíte, že si to odnáší Váš LCD displej v plné parádě.
Jelikož musíte utíkat do práce, hodíte telefon do kapsy nebo nějaké tašky a nemáte čas to řešit. Po jistém čase v práci ale pomalu začínáte uvažovat co s bude s Vaším rozbitým LCD displejem. V prvé řadě Vás jistě napadne totéž jako většinu lidí, že je oprava a s ní spojený i nový LCD displej skutečně nákladná. Proto nám dovolte vyvést Vás z omylu a oznámit, že jste na správném místě pokud toužíte po výhodné koupi nového servisního dílu v podobě LCD displeje nebo dotykového skla.
Jen u nás totiž koupíte nový LCD displej za tu nejvýhodnější cenu na trhu a to není všechno. Kromě ceny Vás totiž potěší i fakt, že si tento LCD displej dokážete vyměnit i sami v pohodlí Vašeho domova. U každého z našich LCD displejů totiž najdete i video, které velmi přesně popisuje celý proces výměny. Po jeho shlédnutí ho zvládne opravdu téměř každý. Snadné výměně LCD displeje hraje do karet i fakt, že je tento LCD displej již předpřipravený a přilepený na dotykové sklo.
Je tedy jen na Vás, kdy se proces znovuoživení Vašeho telefonu začne a budete se moci dívat na nový LCD displej. Stačí si vybrat z našeho širokého portfolia, které obsahuje náhradní LCD displeje téměř na každý dostupný smartphone. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem LCD displeje pro ten Váš, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi s ochotou pomůžeme. Pamatujte, že čím dříve si nový LCD displej objednáte, tím dříve se můžete těšit z jeho výměny a funkčnosti Vašeho smartphonu.