Zobrazen 1. – 12. z 219 výsledků

Show sidebar

LCD DISPLEJ

Ráno jako každé jiné, začíná Váš běžný den. Dáváte si rychlou snídani, kávu nebo zažíváte jakoukoliv jinou ranní rutinu, berete telefon a utíkáte do práce. Ve spěchu, který zažíváte každé ráno je ale tentokrát něco jiného. Ve chvíli nepozornosti Váš telefon padá a tvrdě naráží na zem. V té chvíli se zastavíte, zanadávate si a když ho zvednete zjistíte, že si to odnáší Váš LCD displej v plné parádě.
Jelikož musíte utíkat do práce, hodíte telefon do kapsy nebo nějaké tašky a nemáte čas to řešit. Po jistém čase v práci ale pomalu začínáte uvažovat co s bude s Vaším rozbitým LCD displejem. V prvé řadě Vás jistě napadne totéž jako většinu lidí, že je oprava a s ní spojený i nový LCD displej skutečně nákladná. Proto nám dovolte vyvést Vás z omylu a oznámit, že jste na správném místě pokud toužíte po výhodné koupi nového servisního dílu v podobě LCD displeje nebo dotykového skla.
Jen u nás totiž koupíte nový LCD displej za tu nejvýhodnější cenu na trhu a to není všechno. Kromě ceny Vás totiž potěší i fakt, že si tento LCD displej dokážete vyměnit i sami v pohodlí Vašeho domova. U každého z našich LCD displejů totiž najdete i video, které velmi přesně popisuje celý proces výměny. Po jeho shlédnutí ho zvládne opravdu téměř každý. Snadné výměně LCD displeje hraje do karet i fakt, že je tento LCD displej již předpřipravený a přilepený na dotykové sklo.
Je tedy jen na Vás, kdy se proces znovuoživení Vašeho telefonu začne a budete se moci dívat na nový LCD displej. Stačí si vybrat z našeho širokého portfolia, které obsahuje náhradní LCD displeje téměř na každý dostupný smartphone. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem LCD displeje pro ten Váš, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi s ochotou pomůžeme. Pamatujte, že čím dříve si nový LCD displej objednáte, tím dříve se můžete těšit z jeho výměny a funkčnosti Vašeho smartphonu.