lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

dotykové sklo

Úvodní stránka/dotykové sklo

Dotykové sklo

Dnes nám naše životy značně zpříjemňuje používání smartphonů. Ty s sebou přinášejí mnohé výhody, ke kterým se dostáváme pomocí vlastních prstů, které se snadno prohánějí po dotykovém skle našich zařízení. Uspěchaná a rychlá doba jakou jsme dnes svědky způsobuje, že se denně setkáváme i s chvilkami nepozornosti či neopatrnosti. Právě taková jediná chvilka může způsobit, že náš smartphone, který nám značně zpříjemňuje život dostane úder, který zničí jeho dotykové sklo.

Tato situace jistě není nic příjemné a věřte, že pokud Vám odezní prvotní nervozita kvůli této neopatrnosti, tím to ještě zdaleka nekončí. Pokud se totiž rozhodnete Váš smartphone s rozbitým dotykovým sklem používat i nadále, znamená to pro Vás množství nepříjemností. Ty je vidět už na první pohled, když se na Vašem dotykovém skle rozprostírá nepěkná prasklina, nebo pavučina, která značně zamezuje viditelnosti a vy si tak naplno nemůžete vychutnat ani Vaše fotky, obrázky, videa či prohlížení webu.

Nejenže si tyto věci nemůžete vychutnat vizuálně, ale těžko se k nim i s rozbitým dotykovým sklem dopracujete. Váš smartphone si totiž s Vámi dělá co chce, Vaše doteky jsou nepřesné, chcete zvolit fotoaparát a otevře se vám telefonní seznam, nebo v horším případě Vaše zařízení vůbec nezareaguje. To vše jsou následky rozbitého dotykového skla, které si žádá urgentní výměnu.

Pokud jste se tuto urgentní výměnu rozhodli realizovat jste na správném místě. Budete překvapeni nabídkou našeho širokého sortimentu dotykových skel na zařízení různých značek a modelů. Garantujeme Vám, že jen u nás si vyberete přesně to dotykové sklo, které právě akutní potřebujete. Kromě dobré ceny, kterou Vám vždy umíme nabídnout Vás jistě potěší i to, že si toto dotykové sklo při troše zručnosti zvládnete vyměnit i sami. Při této výměně Vám pomohou přiložené videa, které obsahují detailní postup, vyžadující se při výměně dotykového skla nebo lcd displeje.

Tento postup naleznete u každého z našich dotykových ploch, čili se nemusíte bát, že si právě to Vaše nebudete umět vyměnit. Nenechte si více otravovat život nepřesnými dotyky, neodpovídajícím možnostem Vašeho smartphonu a dopřejte si chvíli klidu, spojenou s radostí, jakou jste měli předtím během používání Vašeho smartphonu. To vše díky novému a kvalitnímu dotykovému sklu, určenému přesně pro Vás.