lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

dotyková plocha

Úvodní stránka/dotyková plocha

Dotyková plocha

Ráno vstanete z postele a zažíváte běžný den. Dáte si snídani, přečtete noviny, podíváte na hodinky a začíná se shon v podobě spěchu do práce. Vedle takového spěchu stačí jediný neopatrný pohyb a Váš smartphone padá a rozbíjí se o zem. Štěstí v neštěstí jste měli v případě, že si to odnesla jen Vaše dotyková plocha. Štěstím je to, že Váš LCD displej zůstal celý. Po prvotním šoku a pohledu na Vaši rozbitou dotykovou plochu určitě přemýšlíte co dál. Jistě Váš smartphone je použitelný, takže ze zvedáte a utíkáte do práce. Vedle toho se během dne, kdy nemáte mnoho času na používání telefonu ani nezamýšlíte nad tím, jestli ho ještě hodláte opravit.

Problém způsobený rozbitím dotykového skla nastane až tehdy, když přijdete domů a začnete Váš smartphone používat aktivněji. Pokud si chcete prohlédnout nějaké video, prohlížet internet nebo podívat na fotky zjistíte, že Vaše rozbitá dotyková plocha zcela stěžuje viditelnost na displeji. Na jeho značné části se totiž rozprostírá pavučina, způsobená prasknutím dotykové plochy. To však není všechno. Chcete-li Váš smartphone ovládat, toto ovládání je doprovázeno množstvím nervozity, protože Vaše doteky jsou nepřesné a telefon s rozbitou dotykovou plochou si dělá co chce. Těmto problémům můžete zamezit, pokud si objednáte svou novou dotykovou plochu právě u nás.

Výměna Vaší dotykové plochy je sice obtížnější záležitost, ale určitě Vám ji zpříjemní fakt, že ke každé z našich dotykových ploch a lcd displejů máme přiloženo i video, které přesně popisuje postup výměny. Právě s tímto videem zvládnou výměnu dotykové plochy pokročilí a možná i méně pokročilí uživatelé. Pokud byste si tuto výměnu chtěli realizovat sami, doporučujeme Vám nejprve si prohlédnout toto přiložené video, přesně podle modelu Vašeho smartphonu a typu dotykové plochy dříve, než se do toho pustíte. Dejte sbohem problémům se špatnou viditelností a ovladatelností Vašeho smartphonu, které způsobuje zničena dotyková plocha.