lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Sony Xperia E3

Sony Xperia E3Sony Xperia E3

Sony Xperia E3 pokračuje v trendu levných modelů, přičemž jemně zvyšuje své hardwarové vlastnosti oproti svým předchůdcům a přizpůsobuje se trhu. Trojkový nástupce nabízí již čtyřjádrový procesor s taktem 1,2GHz, grafické jádro Adreno 305, vylepšený 5Mpx fotoaparát, LED blesk, nahrávání full HD videí, 1GB RAM, několik barevných variant a větší, 4,5 ” LCD displej. Jedná se již o tedy poměrně solidní výbavu, která hravě zvládá základní činnosti, ale zahrajete si na ní i středně náročné hry zda využijete různé aplikace, přičemž nechybí plná datová výbava. V případě poškození Vašeho Sony Xperia E3 LCD displeje neváhejte si prohlédnout naši nabídku nových a kvalitních servisních dílů.