lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Sony Xperia C5 Ultra

Úvodní stránka/Sony Xperia/Sony Xperia C5 Ultra

Sony Xperia C5 ultraSony Xperia C5 Ultra

Sony Xperia C5 Ultra je telefon, jehož hlavní devizí je jeho úchvatný LCD displej, s velkou úhlopříčkou až 6 “, full HD rozlišením a odolností vůči poškrábání. Kromě něj zde najdete až osmijádrový procesor s taktem 1,7Ghz, grafický procesor Mali 760 MP2, 13Mpx fotoaparát doplněný o LED blesk, technologii Exmor RS a nahráváním full HD videí, 2GB RAM a 16GB vnitřní paměti. Nechybí ani povedený design a plná datová výbava. V případě, že vlastníte tento smartphone a jeho hlavní klad v podobě LCD displeje už nefunguje tak jak by měl, neváhejte si prohlédnout náš sortiment  LCD displejů a dotykových skel, které jsou určeny právě pro Vaši Xperii.