lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

zenfone lcd displej

Úvodní stránka/zenfone lcd displej

Zenfone lcd displej

Asus patří k ostříleným, dlouholetým hráčům na trhu počítačů a zejména notebooků. Společnost totiž ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha, který vychází z majestátního, okřídleného koně jménem Pegas, po kterém se tato společnost jmenuje. S každým výrobkem, který Asus vytvoří, chce zamířit výš a výš, přičemž klade důraz na kvalitu. Své dlouholeté zkušenosti v řadách přenosných počítačů se tato společnost rozhodla rozšířit pomocí své nové řady smartphonů s názvem Zenfone. Tyto telefony v sobě kombinují přesnost, sílu a výkon počítačů, které spojují s k tomu adekvátním designem.

Telefony z řady Asus Zenfone zaujmou i jemnými LCD displeji, které snad trpí jen jedinou chybou – že jsou rozbitné. Každá chyba se však dá napravit a pokud Váš Zenfone lcd displej utrpěl zranění neslučitelná s jeho fungováním, nemůžete být na lepším místě než u nás. Tak tedy vítejte a dovolte nám říci, že pouze u nás najdete širokou nabídku Zenfone lcd displejů, určených na různé modely Vašich smartphonů. Po ujetí naší nabídky zjistíte, že z našich Zenfone LCD displejů si vybere opravdu každý.

Hned poté, co jste si vybrali, Vás ale určitě bude zajímat i otázka výměny. Pojďme si ji tedy zodpovědět. Výměnu Zenfone lcd displeje zvládnete totiž i sami. Pokud si totiž myslíte, že je tato výměna složitá, vyžaduje vysoké technické vzdělání a někdo jako Vy nemá šanci, ošklivě se mýlíte. Výměna starého Zenfone lcd displeje za nový je totiž jednodušší, než kdykoliv předtím. Může za to fakt, že naše Zenfone lcd displeje připravujeme na výměnu už dopředu tím, že na ně profesionální lepíme dotykové skla, čímž tento nejtěžší aspekt výměny děláme bezplatně za Vás. Na Vás už tedy zbývá jen to jednoduché.

Pomáhat Vám budou videa, které přesně ukazují jak máte při výměně Zenfone lcd displeje postupovat, což zaručí, že nemůžete nic pokazit. Víte co to znamená? Nuže jen tolik, že po převzetí Vaší zásilky – nového Zenfone lcd displeje se již o několik minut později můžete těšit z toho, že Váš smartphone Asus Zenfone záři přesně tak, jako když jste ho poprvé přinesli domů z prodejny. Tak pojďte do toho!