lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

xiaomi lcd displej

Úvodní stránka/xiaomi lcd displej

Xiaomi lcd displej

Společnost Xiaomi patří k relativně mladým společnostem a byla založena pouze v roce 2010. Za tento krátký čas si stihla však získat miliony fanoušků, díky velmi levným řešením na trhu elektroniky. Největší zmínku z toho, si však zaslouží Xiaomi smartphony. Právě ty jsou hlavním tahákem úspěchu této společnosti. Xiaomi smartphony totiž často nabízejí nekompromisní hardwarové parametry, přijemný design a to vše za cenu, která je o polovinu nižší, než cena konkurence. Právě díky tomu si získali řadu fanoušků i Xiaomi LCD displeje.

Ty nabízejí špičkové parametry za zlomek ceny, co je drží u mnoha uživatelů na špici, při výběru LCD displeje. Pokud jste majitelem smartphonu této značky a stala se Vám neočekávaná nehoda, kterou si Váš Xiaomi miláček odnáší s rozbitým displejem – vítáme Vás. Pouze u nás totiž najdete široký výběr Xiaomi displejů na různé modely tohoto výrobce. Zaručeně si vyberete a určitě se mezi nimi nachází i ten Váš – kvalitní Xiaomi displej, který právě potřebujete.

Nízká pořizovací cena však není všechno. Tedy vlastně je. Kromě koupí displeje totiž už nebudete muset utratit ani korunu na víc. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Naše Xiaomi LCD displeje totiž dodáváme již předem připravené na jednoduchou výměnu, kterou zvládne téměř každý. Tuto výměnu usnadňuje zejména to, že naše Xiaomi displeje dodáváme již s předem nalepeným dotykovým sklem, což zahrnuje tu nejtěžší operaci během výměny.

Kromě toho je každý z našich Xiaomi LCD displejů doplněn o video, které Vám velmi přesně ukáže, jak se k výměně máte postavit a co všechno musíte udělat. Právě to Vám výměnu usnadní ještě více zvláště v případě, že jste to ještě nikdy předtím nedělali. Váš oblíbený čínský Xiaomi smartphone s výborným poměrem ceny a výkonu, už po pádu nemusí zůstat ve skříni. Využijte jedinečnou možnost získat nový Xiaomi lcd displej za tu nejnižší cenu na trhu, který Vám k tomu ještě dá šanci na bezplatnou výměnu v případě, že si ji zrealizujete sami. Možnosti jsou před Vámi a konečné rozhodnutí je tedy jen na Vás.