lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

iPhone dotykové sklo

Úvodní stránka/iPhone dotykové sklo

iPhone dotykové sklo

Pokud máte na svém smartphonu logo nakousnutého jablka jistě víte, že patří ke špičce. Nese totiž logo společnosti Apple, která je již několik let lídrem na trhu technologii a zvláště na trhu s chytrými telefony. Na jejím čele stál totiž jeden z největších vizonářů, jakýého kdy lidstvo mělo- samotný Steve Jobs. Kromě výroby kvalitních smartphonů a jiné techniky je tato společnost skvělá i v tom, že nabízí kvalitní Apple iPhone dotykové skla určená pro své prémiové produkty.

V případě, že jste hrdým vlastníkem jednoho z telefonů od Apple a Vaše dotykové sklo došlo k úhoně jakýmkoliv způsobem, vítejte na tom správném místě, kde najdete nové kvalitní Apple iPhone dotykové sklo, které zažene všechny problémy. Uživatelé této značky si zaslouží jen to nejlepší a právě tohoto přístupu se držíme při prodeji Apple iPhone dotykových skel. Prohlédněte si naši nabídku, která obsahuje Apple dotyková skla nebo Apple Iphone lcd displejů na různé modely smartphonů, Vašeho oblíbeného výrobce.

Věříme, že po jejím zhlédnutí jste se jako správný majitel Apple zařízení rozhodli, že si Apple dotykovou plochu bez delšího uvažování objednáte. Tak to má být, protože pohled na rozbitý Apple smartphone je opravdu hrozný. Pokud k tomu všemu patříte k pokročilejším uživatelům, kteří jsou technicky zdatní a neradi svůj smartphone dávají do rukou druhým vězte, že si iPhone dotykové sklo dokážete vyměnit i sami. Pomůže Vám k tomu video, které přidáváme ke každému nabízenému Apple iPhone dotykovému sklu. Nemusíte se tak zabývat tím, kde Vám Vaše iPhone dotykové sklo vymění a kolik Vás to bude stát. Za neodbornou manipulaci s naším Apple dotykovým sklem však neručíme a tak v případě, že si na samostatnou výměnu netroufáte, svěřte se raději do rukou profesionálům. Problémy které s sebou přinášelo staré Apple iPhone dotykové sklo, spojené s nehezkým pohledem na smartphone, špatnou viditelností na displej a nepřesným ovládáním tak mohou za nedlouho zmizet do nenávratna.