lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

Lenovo dotykové sklo

Úvodní stránka/Lenovo dotykové sklo

Lenovo dotykové sklo

Značku Lenovo znají mnozí uživatelé zejména proto, že dlouhá léta působí v divizi osobních počítačů, které dodává po celém světě. Již několik let se však zkušenosti z tohoto odvětví snaží přenést do svých smartphonů, které se častokrát odlišují od konkurence zejména svým poměrem ceny a výkonu. Mnoho z modelů této společnosti zaujme také výdrží baterie, která častokrát nechává konkurenci daleko za sebou. Jsme si jisti, že pokud patříte k majitelům smartphonu Lenovo jistě víte o čem je řeč.

Rychlý způsob života, který je v dnešní době přirozený může vést k tomu, že Vám Vaše Lenovo neočekávaně spadlo nebo jinak inkasovalo poškození dotykového skla. Právě kvůli těmto nepříjemným náhodám, společnost Lenovo dodává kvalitní dotykové skla za skvělé ceny. Nejlepší na tom celém je, že jste nás našli a tyto Lenovo dotyková skla máme k dispozici na rychlé dodání právě pro Vás. Stačí když si podíváte náš sortiment, který nabízí opravdu široké množství Lenovo dotykových skel, které garantuje, že si v něm najdete právě to Vaše.

Když jste si vybrali jsme opravdu rádi a určitě Vás bude zajímat, jaký postup Vás čeká s Lenovo dotykovým sklem dále. Kromě férového přístupu a skvělé ceny, kterou nabízíme je každé z našich Lenovo dotykových skel doplněny o video. Toto video Vás provede celým postupem výměny starého Lenovo dotykového skla nebo Lenovo lcd displeje za nové a v případě, že patříte k technicky zdatnějším uživatelům určitě ji zvládnete i sami bez toho, abyste museli chodit po servisech a za výměnu dále platit.

Před výměnou bychom Vás však chtěli upozornit, že za neodbornou manipulaci, která by mohla vést buď k poškození Vašeho nového dotykového skla Lenovo, nebo rovnou Vašeho smartphonu náš eshop neručí. Proto dobře zvažte, zda se do výměny ve vlastní režii pustíte. Pokud máte pochybnosti, obraťte se prosím na specializovaný servis, který to za Vás rád vyřeší. Vaše smartphone se může těšit z nového Lenovo dotykového skla nebo displeje již brzy.