lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

HTC dotykové sklo

Úvodní stránka/HTC dotykové sklo

HTC dotykové sklo

HTC je tchajwanská společnost, která na trhu s mobilními telefony a smartphony působí již několik let. Prioritou tohoto působení je přinášet svými zařízeními inovace i do oblastí, kde ještě nikdy předtím nebyli. Společnost HTC vyniká také svým skvělým smyslem pro design, za který dostala několik desítek ocenění, speciálně u modelů vlajkových lodí své řady One.

Se zvláštním přístupem však tato společnost přistupuje ke každému ze svých modelů, což je patřičně vidět, pokud patříte mezi majitele smartphonu právě od nich. Vysokou kvalitou se vyznačují také HTC dotykové plochy, které jsou Vám u nás plně k dispozici v případě, že jste s Vaším HTC zažili nepříjemný incident, který poskytl razantní KO právě Vašemu dotykovému sklu. Jen u nás najdete opravdu velké množství HTC dotykových skel, z nichž si zaručeně vyberete právě to, vhodné pro váš smartphone. Nezabere vám to ani hodně času a to vše z pohodlí Vašeho domova, přičemž nemusíte za svým novým HTC dotykovým sklem nikam chodit. Kromě toho vám s výběrem vždy rádi a ochotně poradíme.

Pokud jste si své nové HTC dotykové sklo nebo HTC lcd displej vybrali, nabízíme Vám také možnost vlastní výměny. Každé s našich HTC dotykových skel totiž obsahuje také video, které Vás celým procesem výměny detailně provede. Tento proces se však doporučuje pouze pokročilejším uživatelům, kteří zvládnou toto nové HTC dotykové sklo profesionální nalepit ke svému displeji. Jelikož neručíme za neodbornou manipulaci, která může vést k poškození Vašeho HTC dotykového skla, případně přímo smartphonu, pokud si výměnou nejste jisti, doporučujeme Vám obrátit se na odborníky ve Vašem okolí. Výměna bude pro Vás o to výhodnější, že jste si nové HTC dotykové sklo sehnali právě u nás. Neztrácejte čas, nenechávejte sedat prach na Váš smartphone a začněte znovu využívat jeho služby, které Vám usnadňovaly běžné dny. Řešení problému starého a rozbitého HTC dotykového skla nebo lcd displeje je na dosah.