lcd-displeje.cz logo final

Pocit rozbitého LCD displeje je opravdu nepříjemný. Pravděpodobně si ho nedokážete představit až do chvíle, kdy nezažijete nehodu, která způsobí totální destrukci Vašeho LCD displeje. Pokud jste se dostali až k nám předpokládáme, že jste člověkem činu a rozhodli jste se tuto situaci vyřešit jednou provždy. Nyní nám nezbývá než konstatovat, že jste na tom nejsprávnější místě. Jen u nás totiž najdete originální servisní díly v podobě nových LCD displejů včetně dotykových skel. Nabízíme opravdu široký sortiment LCD displejů různých značek jako Apple, Samsung, Sony či mnohé další, mezi kterými si najdete ten pravý LCD displej pro Váš smartphone. Potěší Vás i informace, že výběr vašeho nového LCD displeje je garantován tou nejvýhodnější cenou na trhu. Právě ta boří mýty o tom, že je výměna rozbitého LCD displeje drahá záležitost. To už dávno neplatí a Vy si tedy můžete užít nový LCD displej za cenu, která nezatíží Vaši peněženku.

V případě, že byste s výběrem měli problém neváhejte nás kontaktovat a spolu najdeme to pravé řešení pro Váš LCD displej. Hned po vhodném výběru Vás jistě potěší i informace, že samotná výměna poškozeného LCD displeje za nový je tak jednoduchá, že si ji budete umět zrealizovat i ve vlastní režii. K tomu Vám pomohou námi nabízené videa, které popisují a ukazují přesný postup jednoduché výměny LCD displeje díky tomu, že je na výměnu již předpřipravený a profesionální přilepený k dotykovému sklu. Stačí si tedy jen vybrat a napodobit kroky viděno ve videu. Je jen na Vás, kdy se Vy a Váš smartphone budete těšit znovu LCD displeje, který Vašemu smartphonu dodá přesně ten šmrnc jaký měl tehdy, když jste si ho koupili.

LG dotykové sklo

Úvodní stránka/LG dotykové sklo

LG dotykové sklo

LG patří k celosvětovým předním značkám v kategoriích domácí zábavy, domácích spotřebičů a vzduchotechniky, automobilových součástí a také mobilní komunikace. Během své dlouhé existence od roku 1958 přinesla na trh mnoho inovací a získala mnoho ocenění pro své produkty. Za zmínku určitě stojí dotykové skla, které LG vyrábí a dodává. V případě, že vlastníte jejich smartphone, kterému se toto sklo jakkoli poškodilo, tak používání takového telefonu se mění na horor.

Začíná to už jen pouhým pohledem, kdy Vám Vaše rozbité LG dotykové sklo brání v čistém výhledu na displej. Na to navazuje další problém v tom, že Vaše doteky jsou nesprávně interpretovány a telefon si dělá co chce. Pravděpodobně to znáte ale vězte, že my Vás ve štychu nenecháme. Pouze u nás najdete široký výběr LG dotykových skel a LG lcd displejů, které patří k originálním servisním dílem přímo od výrobce, takže zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost. Po chvilce přecházení naší nabídce určitě najdete LG dotykovou plochu určené právě pro Váš smartphone.

Kdybyste měli problém s výběrem, stačí nás kontaktovat a rádi Vám ochotně kdykoliv pomůžeme. Pokud jste problém s výběrem neměli, zbývá vyřešit už jen otázku výměny. Každé z našich LG dotykových skel které nabízíme, obsahuje kromě popisu také instruktážní video, které Vám objasní otázku výměny. Pokud patříte k technicky zdatnějším uživatelům, právě video Vám pomůže udělat výměnu LG dotykového skla u Vás, v pohodlí domova a zcela zdarma. Než se však do toho pustíte Vás musíme upozornit, že za neodbornou manipulaci s naším LG dotykovým sklem neručíme. V případě, že byste si na výměnu sami netroufali, musíme Vás odkázat na nejbližší servis ve Vašem městě, který ji v pořádku zvládne a zbaví Vás starostí. Využijte výhodné možnosti výměny Vašeho poškozeného LG dotykového skla za nové čím dříve a znovu si užívejte výhody a komfort Vašeho smartphonu, který Vám s fungujícím LG dotykovým sklem poskytoval.